• Пятница , 31 Март 2023

Велика радість і вдячність…

Дорогі Батьки нашої парафії, бракує слів, щоб виразити радість і вдячність Вам, за ваше бажання, старання і вклад у сьогоднішню Євхаристію. Ви сьогодні показали приклад живих частинок в організмі, яким є Церква, які пульсують, дають ритм і життя для інших. Маємо надію, що ця активність, прагнення бути живими  і діяти запульсює у всіх наших прихожанах. Що саме жива Ваша присутність на Службі Божій оживить і зміцнить усю нашу парафію.

Вдячність усім, хто доклав свої зусилля та старання, щоб так урочисто і з радість пережити Другу Неділю Адвенту.

Кожна Євхаристія – це свято, на яке запрошує нас Господь «Пам’ятай день святий святкувати». Церква каже: «Брати активну участь у Службі Божій в неділю та приписані свята».

І ось приклад активної участі у Службі Божій, який дали нам Батьки нашої парафії та їхні діти.

Літургія Божого Слова, яку прочитали Батьки, є прикладом і заохоченням до читання Святого Письма у наших домівках, які можемо тоді сміливо можемо назвати Домашньою Церквою, яка живе Словом Божим.

Молитва Вірних, як сама назва говорить, що це є наша молитва, яку ми заносимо до Господа, а священик її розпочинає і підсумовує тільки. Нехай насправді це буде наша молитва, це будуть наші прохання з якими ми приходимо до храму.

Чудові дари, які були принесені до вівтаря і ще раз підкреслили настрій Адвенту, який ми зараз переживаємо.

Адвентовий вінок із запаленими свічками, як символ чекання і перебування у молитві. Чекаємо зі світлом, а цим світлом є наша віра. Тому запалюємо свічки під час молитви, бо Христос є тим світлом і тому ми Його запрошуємо до нашої молитви.

А як виглядали наші діти, які принесли до вівтаря серця, які символізують кожен їхній добрий вчинок. Діти – це наша радість, наше майбутнє. Кожен їхній добрий вчинок вимагає від них багато старань, самозречення. Чи не раділо серце кожного прихожанина, який бачив цих дітей, які разом крокували до вівтаря, крокували до Ісуса, щоб Йому принести в подарунок ці вчинки, яким Він дуже радий, а ще більше радіє їхньою присутністю. Нераз в Євангелії ми чули: «Пустіть дітей приходити до Мене. Не забороняйте їм». Саме від Вас залежить чи Ваша дитина буде в храмі чи залишиться в домі з мобільним телефоном чи компютером.

Маємо надію, що це тільки початок, початок активної нашої участі у Службі Божій. Заохочуємо Вас, дорогі Батьки, наділі бути відкритими та активними у приготуванні Євхаристії у кожну другу неділю місяця. Нехай Господь буде прославлений у нашому житті, в усьому тому, що ми робимо і у кожній нашій молитві.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!