• Суббота , 3 Июнь 2023

ВЕРБНА НЕДІЛЯ

Християни західного обряду цього року святкують Вербну неділю 5 квітня. Це свято відоме ще як Пальмова неділя
Цього разу святкувати Пальмову неділю приходиться вдома. Більшість католиків через санітарні обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу, не може брати участі в богослужіннях у храмі. Проте, цього дня ми можемо приєднатися до молитви Церкви в усьому світі, яка розпочинає Страсний тиждень. Постараймося добре пережити Пальмову неділю. Коли не можемо бути в церкві, користуймося трансляцією служби Божої. Збережімо символи та обряди, пов’язані з цим періодом. Запросімо дітей і молодь і разом зробімо великодні пальми. Пальма – це відповідник вербових гілок, які освячують християни.
 

За євангелістськими описами, цього дня відбувся вхід Ісуса Христа до Єрусалима. Він в’їжджав до міста верхи на віслюку, а люди, вітаючи його, як царя, устеляли йому шлях пальмовими гілками. Саме тому в багатьох країнах світу Вербну неділю називають Пальмовою (зокрема, в англійській, італійській та нідерландській).

Пропонуємо зробити Вербу і покласти її поруч із хрестом на місці приготовленому в нашому домі. Нехай Господь буде Царем нашого життя. Нехай Він прибуде до наших домівок. Маймо радість у серцях і з нею вітаймо Христа, який приходить тихо, незамітньо і саме туди, де Його чекають.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!