• Пятница , 31 Март 2023

Вітаємо. 9 річниця СВЯЩЕНСТВА

Отче Олександре!

Сьогодні минає 9 років з того часу, як ви обрали шлях служіння Богу та людям.

Шлях непростий, але з Богом можливо і по силі все.

І парафія Святого Йосифа чи не перша парафія, в якій Вам довелось служити і проповідувати Слово Христа: так доступно, зрозуміло і з пристрастю, яка жодного парафіянина не залишає байдужим. Озирніться і лише зауважте наскільки багато було зроблено за період Вашого служіння: поява сестер, Таїнство Миропомазання, урочисті, незабутні Перші причастя дітей, Парафіальні дні дитини, семінари, зустрічі сімей, поїздки з дітьми різних вікових груп, Хор! Випробування у вигляді карантину в цьому році не зупинили Вас із сестрами, не змусили ваші руки опуститись, навпаки, це був виклик, який ви прийняли: прямі ефіри мес, під час карантину, катехези для дітей…. Хто б міг подумати, що ви ще й блогери та інколи досить непогані актори.
І подивіться, наскільки міцнішою стала парафія, наскільки красивішою околиця! Все, чого торкається Ваша увага, стає кращим і досконалішим. І всі ці досягнення лише доводять одну просту істину: що можливо все, якщо це робиться через молитву, лобов до Бога і з його підтримкою.
Любий Отче! В цей знаковий день хочемо Вам подякувати та побажати, щоб той ентузіазм, та пристрасть, з якою ви беретесь за будь-яку справу, не зникав, а Господь щедро обдаровував Вас своїми благодаттями, щоб Пречиста Діва Марія та всі Святі завжди охороняли Вас від негараздів і дарували міцне здоров’я, витривалість та натхнення.

Вдячні парафіяни парафії св. Йосифа, м. Миколаїв 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!