• Пятница , 31 Март 2023

XIII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 30.06.2019

  1. Змінюється розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок, середа, п’ятниця, субота о 1800, вівторок, четвер, субота о 900.
  • У  вівторок, 2 липня, Служби Божої о 900 не буде.
  • У п’ятницю, 5 липня, після Служби Божої о 1800, запрошуємо на молитву Адорації Пресвятих Дарів, у якій молитимемося за парафіян, котрі змушені виїхати  за кордони країни у пошуках праці, залишаючи свої сім’ї, щоб не втратили віру в Богу та якомога швидше повернулись до своїх родин.
  • Плануємо канікули для дітей-підлітків в Очакові протягом 1–10 серпня. Просимо записатися в настоятеля о. Олександра та с. Соломії й дізнатися про детальнішу інформацію.
  • Плануємо піше паломництво з Миколаєва до Очакова, протягом 21–24 серпня. Бажаючих просимо записатися в настоятеля о. Олександра й дізнатися про детальнішу інформацію.

У наступну суботу, 6 червня, храм прибирають: Колєснік Марина, Скомська Вінцентіна, Вишневська Світлана, Хорошилова Ірина.

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість, а також вітаємо з Днем народження наших парафіян: Фурман Галину, Курупко Ларису й бажаємо Божого Благословення, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії і Св. Йосифа.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!Розклад Богослужінь

     Понеділок                                                         1800(укр)

     Вівторок        900(укр)                                  

    Середа                                         1800(укр)

Четвер            900(укр)                                  

П’ятниця                                      1800(укр)

Субота           900(укр)                                    1800(укр)

Неділя           1200 (укр)                                  1800(пол)Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!