• Пятница , 31 Март 2023

Якір. Бюлетень парафії св. Йосифа в м. Миколаїв 22 грудня 2019р. № 35/2019 (266)

Зірка Вифлиємська на небі засвітила

Дорогу пастухам вже сьогодні об’явила.

Дитятко Боже у вертепі Марія народила

І в яслах сповивши Його положила.

 

Любов’ю своєю вона Його зігріла

Людям в дар Його вона дала,

Щоб людина в своє серце Його прийняла

І Бога усім своїм життям прославила.

 

Дорогі парафіяни!

В цей радісний час Різдва Христового, коли уся земля радіє з приходу на землю Божої Любові, прагнемо і ми також привітати усіх Вас і скласти найщиріші наші побажання.

Бажаємо Божого миру, якого усі ми так потребуємо, святості в наших родинах, правдивої любові, яка у цю Святу Ніч прийшла у світ. Христос народився для того, щоб ми усі перебували у цій любові, щоб уміли прощати, жити в злагоді.

Бажаємо Вам у ці Різдвяні дні, щоб Ісус Христос став великою реальністю Вашого життя, а не просто образом, чи історичним героєм…

Нехай цей Новий Рік, який наближається буде для усіх нас роком відновлення та зміцнення нашої віри, надії та любові.

Христос Рождається!

Настоятель парафії о. Олександер та с. Кароліна і с. Фаустина.

*****************

Сьогодні Слово Боже з Євангелія від св. Матея: Мт. 1, 18-24

Народження Ісуса Христа відбулося так: Марія, його мати, була заручена з Йосифом; але, перед тим, як вони зійшлися, виявилося, що вона була вагітна від Святого Духа. Йосиф, її чоловік, бувши праведний і не бажавши її ославити, хотів тайкома її відпустити. І от, коли він це задумав, ангел Господній з’явився йому уві сні й мовив: “Йосифе, сину Давида, не бійсь узяти Марію, твою жінку, бо те, що в ній зачалось, походить від Святого Духа. Вона породить сина, і ти даси йому ім’я Ісус, бо він спасе народ свій від гріхів їхніх.” А сталося все це, щоб здійснилось Господнє слово, сказане пророком: “Ось, діва матиме в утробі й породить сина, і дадуть йому ім’я Еммануїл, що значить: З нами Бог.” Прокинувшись від сну, Йосиф зробив, як звелів йому ангел Господній: прийняв свою жінку.

 

Йосип був справедливою людиною, яка слухає Божого слова. Така справедливість з’єднана з уразливістю на страждання інших людей. Що він міг відчувати, коли дізнався, що Марія, його наречена, має народити дитину, яка не є від нього? Ревність, сум, упокорення, гнів?… Однак він не прагне покарання Марії, не шукає помсти й не намагається за будь-яку ціну пізнати правду. Йосип ставить понад усе добро Дитини та Марії. Подумай, як ведеш себе ти, коли відчуваєш кривду від близьких тобі людей?

Йосип – це людина великої духовної інтуїції й уразливості за відношенням до Бога і Його натхнень. Пізнавши Божу волю, він без вагань відмовляється від власних намірів і чинить все так, як переказав йому ангел. Чи ти намагаєшся відкрити Божий план щодо твого життя й із готовністю прагнеш його виконати?

«Еммануїл» означає «Бог є з нами». Тут і зараз. На кожному місці, в кожну хвилину. В тобі й у кожній людині. За декілька днів Різдво Христове. В цей час потурбуйся про свої стосунки з родиною, друзями, співробітниками й сусідами. Подумай, як можеш прийняти Ісуса в людях, які тебе оточують щодня. Це може бути сердечна розмова, присвячення їм твого часу, твоя молитва за них.

Віддай Ісусові всі важкі ситуації власного життя. Попроси про любов до ближніх, а особливо до тих, що ранять і не розуміють тебе. Проси також про пізнання Божої волі й про добре виконання її у своєму житті

************************

Народження Ісуса Христа – це не просто гарне свято! Не лише смачна кутя, радісні колядки і щедрівки! Народження Ісуса Христа – це подія, яка змінила все людство, подія, яка продовжує мати колосальний вплив на людей ось уже більше двох тисяч років!

ОТЖЕ, ДВАНАДЦЯТЬ ПРИЧИН НАРОДЖЕННЯ ІСУСА ХРИСТА:

1 – щоб відновити стосунки людини з Богом, які були втрачені внаслідок гріхопадіння Адама. У відносинах з Богом людина може отримати все необхідне для щасливого життя!

2 – щоби спасти людей від рабства гріха. Гріх сильний. Він має руйнівну силу та спонукає до залежності від нього. Людина сама не має сил, щоб протистояти гріху. Лише благодаттю Божою ми перемагаємо гріх та всяку руйнівну залежність від нього;

3 – задля звільнення людей від проклять. Багато сьогодні є найрізноманітніших проклять, які є страшною перепоною для здорового та радісного життя. Ми, часто, можемо не знати і не розуміти, чому страшні речі „безпричинно” відбуваються в нашому житті. Він Той, Хто поборов на Хресті всяке прокляття, щоб ми були вільні!

4 – задля зцілення людей! Ісус не тільки цілитель нашого фізичного організму, але й душі. Він прекрасно знає наші болі і страждання та має силу, щоби звільнити від них!

5 – аби дати нашим душам мир. Як багато людей сьогодні страждають від страхів, фобій, депресії та апатії — це глибока душевна проблема. Тільки Ісус може дати правдивий великий мир та спокій для душі!

6 – щоб ми мали знання та силу для реалізації свого покликання. Ісус, як Бог, має свій  план майбутнього для людини, щоб вона займалася своєю улюбленою справою, зростала професійно, заробляла на життя та ставала все успішнішою та щасливішою!

7 – щоб подарувати нам Утішителя – Духа Святого. Тепер ми на Землі не сироти – з нами завжди є Бог в особі Духа Святого. Це найближчий і найдорожчий Друг — Який завжди допоможе, Який зрозуміє, Який підкаже, Який дасть силу, Який захистить…

8 – щоб навчити нас та дати нам мудрість для найкращого використання цього життя! Ісус багато вчив, розуміючи, що ми маємо потребу зрозуміти, як правильно прожити. Ця мудрість є в Біблії, цю мудрість черпаємо у щоденному спілкуванні з Ним!

9 – аби дати нам впевненість у прийдешньому і подарувати прекрасне майбутнє. Ісус ніколи не залишить нас, якщо ми не залишимо Його. Він знає наше життя, влаштовує його найкращим чином та готує багато подарунків, щастя та радощів у майбутньому!

10 – щоб дати нам істину. Ісус – це істина життя. Його потрібно шукати, любити, та служити Йому. В Ісусі ми знаходимо все найкраще та найпотрібніше;

11 – щоб давати відповіді на наші молитви. Почута та виконана молитва – це великий дар! Ісус день і ніч стоїть перед Богом Отцем, щоби просити за нас, сповіщаючи Його про наші нужди.

12 – задля подарунку спасіння душам нашим та вічного життя. Заплата за гріх – вічна смерть та перебування в пеклі у страшних муках. Але дар Ісуса Христа – це вічне життя та блаженство перебування на Небесах!

Римсько-Католицька Церква,

вул. Декабристів 32, 54001 Миколаїв а/я 333.

e-mail: arepin13@gmail.com

тел. +38(0512)47-06-36, +38(063) 84-09-865

настоятель о. Олександр Рєпін TChr

Редактори: Рускуліс Лілія, Шаповалова Олена, с.Фаустина OSB

 

 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!