• Воскресенье , 4 Июнь 2023

Якір. Бюлетень парафії св. Йосифа в м. Миколаїв . 9 січня 2022 року. №2/2022 (347)

Сьогодні Слово Боже з Євангелія від св. Луки: Лк 3, 15-16.21-22

А із-за того, що люди вижидали (Месії), кожен сам у собі розмірковував про Йоана, чи не він часом Христос. Йоан, звертаючись до всіх, озвався: “Я вас хрищу водою, але йде сильніший від мене, якому я негідний розв’язати ремінь від взуття. Той буде вас христити Духом Святим і вогнем. Коли ввесь народ христився, і коли Ісус, охристившись, молився, відкрилось небо, і Святий Дух у тілеснім вигляді, немов голуб, зійшов на нього, та залунав з неба голос: “Ти — мій Син любий, тебе я вподобав.”

 

Придивися до поведінки людей, котрі прийшли до озера, щоб прийняти хрещення і послухати слів Йоана. В їхніх серцях був голод зустрічі з Месією, якого очікували багато століть. Вони прагнули побачити Спасителя, котрий визволить їх з неволі. Тому шукали Його в Йоані. А на кого надієшся ти і чого шукаєш в своєму житті? Що є твоїм спасінням?

Прийняття хрещення від Йоана було зв’язане з публічним визнанням гріхів. Це було приготування до приходу Месії. Відкидання старого життя і вхід в нову дійсність. Ісус, прийшовши прийняти хрещення, хотів також зустрітися з людьми. У відповідь на їх питання та роздуми Він з’являється особисто – в той час, який Він вважав відповідним до цього. А що в даному моменті очікуєш ти від свого життя?

Під час хрещення Бог Отець об’являє, що Ісус – це Його Син. В Ньому спасіння і відпущення гріхів, нове життя і нова дійсність. Слухаючи ще раз слів Євангелія, спробуй уважно вслухатися в Божу обітницю.

Господи Ісусе, я насправді потребую Тебе. Я не можу спасти себе сам. Прошу Тебе, дай мені бажання і сили, щоб я міг щиро шукати Тебе в кожному моменті мого життя.

*****

Кожне таїнство дає нам Божу благодать. Щоб прийняти благодать в повноті, потрібно добре приготуватися до таїнства. Розпочинаємо роздумувати над таїнством Сповіді, з яким так часто зустрічаємося.

Книжка Костянтина Морозова OFMCap «Як добре сповідатися» (продовження)

 

УМОВИ ДОБРОЪ СПОВІДІ

 

Іспит Совісті (продовження)

 

Розкаяння у гріхах

Розкаяння — це біль душі з приводу гріха. Розкаяння — це не тільки відчуття провини; це — відчуття, хоча б мінімальне, того болю, який є у Серці Бога з приводу нашого гріха. Шоб зрозуміти це краща, подивимось на біблійний образ Давида і його сина аАвесалома. Авессалом збунтувався проти свого батька і, бажаючи захопити його трон, почав громадянську війну.. Давид був змушений захищатися. Дуже засмучений, вій наказав

 щадити сина-бунтівника. Але його не послухались, і Авесалом загинув. Як читаємо в Біблії, почувши цю звістку, «цар з ворушився і пішов до горлиці над ворітьми, заплакав і так говорив, плачучи: «Сину мій Авессаломе, сину мій! Сину мій, Авесаломе! О, щоб я був умер замість тебе! Авессаломе, мій сину, сину мій!

У цьому образі ми можемо побачити певну аналогію з болем Небесного Отця через бунт проти його любові. Коли ми дивимось на наших гріх очима Бога, Господь дає нам Святим Духом проникнути у Боже Серце і відчути якусь краплину того болю, який ми завдаєтьсямо Йому нашою відмовою прийняти Його любов.

І це саме те розкаяння, якого чекає від нас Наш Небесний Отець. Таке розкаяння сп3олучає наші серця з Божественним Серцем, і таким чином Бог наповнює їх своїм прощенням, милосердя і любов’ю.

Без розкаяння немає Таїнства Покаяння, адже Бог не пробачає нам гріхи за нашу сміливість, яка проявляється у відвертому їх визнанні перед священиком. Бог пробачає нам гріхи тоді, коли ми дивимося на них Його очима; коли бачимо біль Божественного Серця, який завдає наша невдячність; коли починаємо вбачати в гріху найбільше зло, бо воно відокремлює нас від Божої Любові; коли в наших серцях народжується велике прагнення більше не грішити, хоча б заради цього довелося віддати все, навіть життя.    (далі буде)

З користю для душі

 

 

Прочитай цей список і подзвони туди, куди тобі потрібно:

 

 

 

При появі втоми телефонуй Матвія 11,28-30.

При появі хвилювання телефонуй Матвія 6,25-34.

При появі депресії телефонуй Псалом 27.

При появі гордості і надмірної самовпевненості телефонуй Псалом 19.

При появі гіркоти телефонуй І Коринтянам 13.

При появі незадоволення життям телефонуй Колосянам 3,12-17.

При появі нерозуміння християнства телефонуй ІІ Коринтянам 5,15-19.

При появі невпевненості телефонуй Римлянам 8,1-30.

При появі самотності телефонуй Псалом 139.

При появі небезпеки телефонуй Псалом 91, Псалом 121, Псалом 3.

При появі смутку телефонуй Івана 14.

При появі пригніченості телефонуй Римлянам 8,31-39, Псалом 70.

При появі гріхів телефонуй Псалом 50.

При появі сумнівів телефонуй Євреям 11.

При появі страху телефонуй Псалом 23.

При появі страху вночі телефонуй Псалом 4,9.

При появі егоїзму телефонуй Псалом 68.

У випадку розладу на роботі телефонуй Псалом 126.

Під час подорожі телефонуй Псалом 121.

При зустрічі із озлобленістю телефонуй Івана 15.

При бажанні приносити добрі плоди телефонуй Івана 15.

При невпевненості в людях телефонуй І Коринтянам 13.

При потребі підбадьорення телефонуй Ісуса Навина 1, 5-9.

При потребі милосердя телефонуй Римлянам 12.

При зраді телефонуй Псалом 26.

Для захисту від ворогів телефонуй Псалом 35.

У хворобі телефонуй Псалом 39.

При порожньому гаманці телефонуй Псалом 26.

Увага!

Всі номери набираються без коду і допомоги оператора. 

Усі лінії зв’язку з небом працюють без вихідних і відкриті 24 години на добу. 

Якщо, все ж таки, захочете зв’язатись безпосередньо з Оператором, дзвоніть Єремія 33, 3. 

Скріплюйте вашу віру!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!