• Пятница , 31 Март 2023

З Божим благословінням у новий навчальний рік

Незабаром новий навчальний рік. Що чекає наших дітей, який він буде … це таємниця для кожного з нас.

Тому сьогодні в цю останню неділю перед шкільним роком ми огортаємо наших дітей молитвою випрошуючи в Бога для них всіх потрібних благодатей на цей нелегкий час. Молимося також за батьків, які є першими вчителями для дітей, нехай Господь дає Своє світло і обдарує терпеливістю кожного батька та матір. Нехай Дух Святий провадить кожного вчителя та вихователя.

У цю недялю, 30 серпня, в нашому храмі відбулося освячення рюкзаків та шкільних предметів. Отець Олександр поблагословив усіх наших дітей, які так з нетерпінням і радістю чекали на момент благословіння і освячення. Питання які постійно повторювалися під час Служби Божої: «Коли благословіння? «, » А рюкзаки коли?» свідчить про те, що ця подія для них важлива. Можливо не так докінця вони це розуміють, але вони прагнуть отримати це Боже благословіння. Прикладом для нас завжди є Ісус Христос, який навчав людей, а дітей благословляв.

Тобу, ми усі парафіяни, батьки, дідусі та бабусі, слухаймо і навчаймося того, що Ісус хоче нас навчити нас через наших пастирів, через священиків, а в нашій парафії через о. Олександра, щоб ми могли жити так, як цього хоче Ісус. Діти завжди наслідують своїх батьків, рідних. Тому ми можемо бути свідками для них Божої любові, Божої доброти, а також прикладом віри. Ми йдімо, щоб навчатися, а дітей берімо, щоб Господь їх благословив.
Молімося за наших дітей, а також разом із нашими дітьми. Нехай ми усі перебуваємо у цій Божій любові. Боже, дай нам усім мудрість, зміцни і провадь усіх нашими дорогами життя.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!