• Воскресенье , 4 Июнь 2023

Закінчення Року родини у нашій парафії

У Свято Хрещення Господнього ми урочисто закінчили Рік, в якому особливо молилися про святість наших родин. Родини — це клітинки нашої Церкви. Тому прагнемо, щоб усі родини були живими клітинками усієї Христової Церкви.

Хрещення – це таїнство, яке дає нам можливість приймати інші таїнства, жити в одній великій родині Божих дітей, Бога називати своїм Отцем. В кожному таїнстві Бог показує нам свою любов. Сім’я – це спільнота любові.

Під час Служби Божої о. Олександр ще раз пригадав про ту Божу любов до нас, про яку говорить нам Господь у сьогоднішній Євангелії – «Ти мій син любий, ти моя дочка…». Господь завжди нас любить, завжди готовий пригорнути у Своєму великому та безмежному милосерді, очистити нас від гріха, щоб ми відчули це Боже синівство. Господь хоче щоб мибули чисті, так як та шата, яку ми отримуємо під час Хрещення. Але як часто ми не розуміємо Божої любові. А Божа любов це жертва, це досконалість, це є щось більше ніж можна собі уявити. Часто ми забуваємо про те, що Бог нас любить і тоді перестаємо любити ближнього. Часто в подружжі ми занурююємося у свої проблеми, починаємо принижувати одни одного – замість того, щоб підтримати, сказати, що витримаємо разом у цих проблемах. Господь взяв на себе хрест і доніс докінця. Все починається з вірності та любові. Вдивляймося в хрест і там ми знайдемо всі важливі для нас відповіді на наші запитання.

Після проповіді усі подружжя присутні на Службі Божій, в присутності своїх дітей, відновили свої подружні обітниці, а також дивлячись однин одному у вічі сказали, що прагнуть і надалі жити і підтримувати один одного у кожній хвилині спільного життя.

Після чого сім’ї принесли до вівтаря дари:

 

  • як знак присутності живого Бога у наших сімʾях, Котрий розсвітлює темряву проблем щоденного сімейного життя, та вказує правильну дорогу, принесли свічку.
  • як символ взаємної подружньої вірності та любові принесли до вівтаря обручки
  • як знак щедроти та різноманітності Божих благодатей, якими Господь обдаровує під час спільної молитви принесли ікону Святої Родини.
  • як символ єдності подружнього звʼязку принесли вино і воду.
  • Як знак жертовної любові, принесли до гостію.

На закінчення Євхаристії кожна сім’я отримала дзвоник із цитатою зі Святого Письма на 2020 рік.

Дорогі сім’ї та подружжя!

Нехай Господь, який є цим Словом, який взяв людське тіло і оселився між нами, нехай ВІН перебуває у ваших сім’ях. Ви взяли це Слово і понесли у ваші домівки. Тож нехай дім кожного з Вас буде тим Вифлеємом, тим вертепом, де народився Ісус. Він не вибрав багатих палаців, він задовільнився тим, що Йому дали. Тож даймо Йому своє серце, таке яке воно є…

Любов прийшла у світ… прийшла і у ваші родини під час таїнства шлюбу, коли ви запросили Господа у свою нову сім’ю, яка народжувалась. Тож нехай щоденно Господь зміцнює і оживляє взаємну Вашу любов, щоб перебуваючи у ній Ви і далі могли впевнено разом мандрувати дорогами вашого життя.


 

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!