• Суббота , 3 Июнь 2023

Завдання на Адвент

Дорогі Батьки!!!

Час адвенту – час очікування, яке вимагає також і певних зусиль, старань. Тому також і від Вас чекаємо, щоб по мірі своїх можливостей Ви допомогли Вашим дітям добре пережити час Адвенту.

Прагнемо, щоб наші діти були добрі, виховані. Робимо для цього багато. Памятайте, що діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Ваша поведінка — приклад для наслідування. Діти на час Адвенту отримали завдання.

  1. Робимо добрі вчинки, які пізніше записуємо на листочку, вирізаємо серце і приносимо до храму. З усіх наших сердечок, наших добрих вчинків зробимо перину для новонародженого Ісуса.

(нагадуйте дітям, що кожен вчинок подобається Богу, що Ісус хоче народитися і в наших серцях, але воно має бути чисте, наповнене добрими вчинками. Розкажіть, покажіть дітям Ваші добрі вчинки)

  1. Ангел посипає зірочками, які мають засвітитися, щоб освітити дорогу для Господа. Щоб засвітити зірку, потрібно виконати завдання, розфарбувати її.. Деякі завданя маємо виконати спільно, діти потребують вашої допомоги.

(не тільки потрібно прочитати, що візьму участь у Роратах, але потрібно взяти дитину на Рорати)

3. Пропонуємо зробити в дома Адвентовий вінок, який можемо запалювати під час спільної молитви. Нехай цей адвентовий настрій наповнює наші домівки і надихоє нас, щоб бутикращими і приготувати наше серце на прихід Господа. Дайте можливість старшим дітям запалити цю свічку, а молодшим погасити її, тоді вини з радістю будуть чекати цієї молитви. 

Дорогі батьки, Ви є тими Ангелами, яких Бог поставив біля ваших дітей. Тож будьте ними і показуйте їм дорогу до Господа.

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!