• Четверг , 2 Февраль 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ I НЕДІЛЯ АДВЕНТУ 27.11.2022

 

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: вівторок — о 730 , середа — о 730, четвер — о 730 , п’ятниця — о 730, субота – о 730, у неділю – о 1200.

 

  1. Розпочинається Адвент — Різдвяний піст, який розпочинає новий літургійний рік. Час Адвенту – час відновлення наших сердець, час молитви, вчинків милосердя та любов до Бога та ближніх.

 

  1. Служби Божі Роратні розпочинаємо співом Годинок до Пресвятої Діви Марії о 730, а після них буде звершена Служба Божа. Кожну середу будемо співати Годинки до св. Йосифа. Запрошуємо до участі у спільній молитві, щоб краще підготуватися до Свят Різдва Христового.

 

  1. На цьому тижні споминаємо: в середу, 30 листопада – Свято св. Андрія Апостола; в суботу, 3 грудня – обов’язковий спомин св. Франциска Ксаверія, пресвітера.

 

  1. В цьому тижні припадає Перший Четвер місяця, молимося про покликання до священства і чернечого життя, а також Перша П’ятниця — вшановуємо Пресвяте Серце Ісуса.

 

  1. У вівторок, 29 листопада — розпочинаємо Новенну до Непорочного Зачаття ПДМ.

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в суботу бажаючих по прибирати після Служби Божої.

 

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Галайду Валентину, Макарова Євгена і бажаємо їм Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!