• Четверг , 2 Февраль 2023

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ XXXI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ 30.10.2022

  1. Розклад Служб Божих протягом тижня: понеділок – о 900, вівторок — о 900 , середа — о 900, четвер — о 900 , п’ятниця — о 900, субота – о 900, у неділю – о 1200.

 

  1. На цьому тижні споминаємо: у вівторок, 1 листопада – Урочистість Всіх Святих; у середу, 2 листопада – спомин Усіх Померлих Вірних; у п’ятницю, 4 листопада – обов’язковий спомин св. Карла Борромея, єпископа

 

  1. В місяці листопаді будемо молитися Святий Розарій за наших померлих, які ми виписали на наших випоминкових листочках.

В нашому храмі молимося Святий Розарій за пів години до Служби Божої о 8.30 та на нашій сторінці Фейсбуку о 18.00 год. молимося за мир та перемогу в Україні.

 

  1. При виході з храму можна взяти листочки, на яких можемо записати наших померлих, за яких ми будемо молитися в місяці листопаді: у вівторок та п’ятницю буде звершуватися Служба Божа, а також щоденно молимося Розарій.

 

  1. В цьому тижні припадає Перша П’ятниця та Перша Субота місяця.

 

  1. У місяці листопаді можна отримати відпусти за померлих:

Вірні, які від 1 по 8 листопада відвідають цвинтар, гріб, місце захоронення померлих і помоляться за померлих, отримають за звичайних умов повний відпуст.

Звичайні умови – це:

— сповідь, якщо потрібно, треба бути в стані благодаті;

— Святе Причастя;

— відсутність прив’язаності до будь-якого гріха;

— помолитися у намірах Святішого Отця «Отче наш» і «Вірую» або іншу молитву.

 

Дякуємо усім, хто прибирав у храмі та запрошую в суботу бажаючих по прибирати після Служби Божої.

 

Вітаємо всіх, хто протягом тижня відзначав День народження чи іншу урочистість. Вітаємо з Днем народження наших парафіян: Шаповалову Олену та Рак Світлану і бажаємо їм Божого благословення, миру, міцного здоров’я й опіки Пресвятої Діви Марії та Св. Йосифа.

Щиро дякуємо нашим добродіям за пожертви складені на потреби нашої парафії.

НЕХАЙ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС ГОСПОДЬ!

Related Posts

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!